Оголошення і Новини Комунального підприємства

Повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «Служба Єдиного Замовника»
Відповідно ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», комунальне підприємство «Служба Єдиного Замовника» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну (коригування) діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «Служба Єдиного Замовника».
Метою розробки та впровадження коригування є врахування економічно обґрунтованих витрат підприємства на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Обґрунтування необхідності зміни (коригування) діючих тарифів для споживачів послуг КП «Служба Єдиного Замовника»
На обслуговуванні підприємства знаходиться 231 житловий будинок.
Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (скориговані рішенням виконкому Ніжинської міської ради від 13.04.2017 р. № 74 та введені в дію з 29.04.2017 р.) не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з ростом цін паливно-мастильні матеріали та прожиткового мінімуму для працездатних осіб (бази розрахунку тарифних ставок та посадових окладів із 01.01.2017 р.), мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства підгалузевих коефіцієнтів відповідно до змін та доповнень до галузевої угоди на 2017-2018 роки проти закладених в діючому тарифі показників.
За результатами діяльності підприємства за 2017 рік рівень відшкодування встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 99,6%, собівартості – 94,9%. Так за період дії скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбулись наступні зміни: ріст вартості паливно-мастильних матеріалів – на 25,32 %, ріст прожиткового мінімуму для працездатних осіб – на 9,8 %, ріст мінімальної заробітної – на 16,3%, ріст коефіцієнта тарифної ставки основного працівника за підгалуззю – 5%, ріст коефіцієнта тарифної ставки 1 розряду основного працівника – 16,7 %.
Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність коригування тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», при цьому перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, періодичність та строки їх надання залишаються незмінними. Порівняльна таблиця діючих тарифів, проектно-скоригованих тарифів та відсотка збільшення по кожному будинку додається.
КП «Служба Єдиного Замовника» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою: 16600 м. Ніжин, вул. Небесної сотні,14 з 8-00 до 17-00 год., крім суботи та неділі.
Адміністрація КП «Служба Єдиного Замовника»12 Mar 2018 by Nizhyn-CEZ
0 Комментарии